Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Kaydol Giriş Yap
  • TSI tarayıcı eklentisini indirmek için tıklayın.
  • Değerli TSI üyeleri, Sürekli güncel V.I.P arşiv listesine ulaşmak için tıklayın.

Bizi Nereden Duydunuz?

Sitemizi Nereden Duydunuz?

• Google

Kullanılan: 21 80.8%
  • Arkadaşımdan

Kullanılan: 3 11.5%
  • Reklamlardan

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 2 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    26

Nafta

TSİ V.I.P
19 Kasım 2020
3,980
368
83
Merhabalar,

TSI'yi nereden duydunuz?
Merhaba.
Google da gezinirken tamamen tesadüf eseri sitenizle karşılaştım ve iyikide denk gelmişim sitenize.
Umarım yaptığınız işte başarılı olursunuz olacağınıza eminim çünkü sadece vip üyelerinizi değil bizim gibi normal üyelerinizi de düşünüyorsunuz hızlı link vererek, şu zamanda böyle kaliteli sesleri karşılık beklemeden paylaşan bulmak zor.
O yüzden iyiki sitenizle karşılaşmışışım.

Başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamı dileğiyle .

Finished

Administrator
Yönetici
14 Ekim 2020
5,264
10,231
113
Merhaba.
Google da gezinirken tamamen tesadüf eseri sitenizle karşılaştım ve iyikide denk gelmişim sitenize.
Umarım yaptığınız işte başarılı olursunuz olacağınıza eminim çünkü sadece vip üyelerinizi değil bizim gibi normal üyelerinizi de düşünüyorsunuz hızlı link vererek, şu zamanda böyle kaliteli sesleri karşılık beklemeden paylaşan bulmak zor.
O yüzden iyiki sitenizle karşılaşmışışım.

Başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamı dileğiyle .
Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince sizlere çok daha fazla Türkçe dublaj ses dosyalarını ulaştırmaya çalışacağım. Sitede konuları açılmamış V.I.P sunucumuzda +10.000 adet Türkçe ses dosyası var daha yolun başındayız :)

emrahi

TSİ V.I.P
22 Ekim 2020
7,467
401
83
Netten indirdiğim bir seste sizin sitenin ismi vardı iyi ki gördüm. Harika bir site. Emekleriniz için teşekkürler.

Ciga40

TSİ Üyesi
30 Kasım 2020
50
3
8
Merhabalar, Google de Türkçe Ses Dosyaları diye arattığımda tesadüfen denk geldim. Başarılar diliyorum her şey gönlünüzce olsun.

VolkanDogan35

Yetkisiz
Google 'dan Rastgele buldum , bu arada forumunuz hayırlı olsun son zamanlar da ses sitelerinde artış var bu seyirciler için güzel bir şey alternatif çoğaldıkça güzel işler yapılır , ben de bir zamanlar çok güzel bir ses sitesinde Moderatorlük yapmıştım çok güzel günlerdi sevdiğimiz dostlarımız oldu umarım bu site uzun ömürlü olur ve burada da dostlarımız olur canı gönülden bir kez daha tekrarlıyorum siteniz hayırlı olsun...

Finished

Administrator
Yönetici
14 Ekim 2020
5,264
10,231
113
Google 'dan Rastgele buldum , bu arada forumunuz hayırlı olsun son zamanlar da ses sitelerinde artış var bu seyirciler için güzel bir şey alternatif çoğaldıkça güzel işler yapılır , ben de bir zamanlar çok güzel bir ses sitesinde Moderatorlük yapmıştım çok güzel günlerdi sevdiğimiz dostlarımız oldu umarım bu site uzun ömürlü olur ve burada da dostlarımız olur canı gönülden bir kez daha tekrarlıyorum siteniz hayırlı olsun...
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Burada sıcak bir ortam oluşturmaya çabalıyoruz kısa zamanda çok hızlı büyüyoruz umarım bu ivme hiç eksilmez sürekli artış gösterir ve çok daha geniş bir aile oluruz. Keyifli forumlar dilerim.

teamo

TSİ Üyesi
20 Ocak 2021
19
1
3
Siteniz hayırlı olsun gecmişte herhangi bir sitede görev almışmıydınız. 10 yıla yakın tr ses sitelerini takip ediyorum. Site acma işleri genelde ekip ayrılıklarından oluyor. Bunu merak ediyorum.

• - Yorumlarınız Türkçe olmak ZORUNDADIR! Aynı zamanda büyük harf kullanmak, random harfler kullanmak, birleşik yazmak vb. kesinlikle YASAKTIR!
  • - Eleştirileriniz sunumu yapan kişiyi kırmayacak şekilde ve siteyi kötülemeyecek şekilde olmalıdır.
  • - Yorumlarınıza ekleme yapacaksanız tekrar yorum yapmak yerine düzenleme seçeneğinden yorumunuzu düzenleyerek yapabilirsiniz. (7 gün içinde)
  • - Site dışı link vermek ve reklam yapmak kesinlikle YASAKTIR!
  • - Yorumlarda hakaret, uygunsuz davranış veya hatalı içerik görenler direkt Rapor tuşuna basarak yönetime bildirebilirler.