Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Kaydol Giriş Yap
  • TSI tarayıcı eklentisini indirmek için tıklayın.
  • Değerli TSI üyeleri, Sürekli güncel V.I.P arşiv listesine ulaşmak için tıklayın.

Bizi Nereden Duydunuz?

Sitemizi Nereden Duydunuz?

• Google

Kullanılan: 21 80.8%
  • Arkadaşımdan

Kullanılan: 3 11.5%
  • Reklamlardan

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

Kullanılan: 2 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    26

Finished

Administrator
Yönetici
14 Ekim 2020
5,264
10,228
113
Siteniz hayırlı olsun gecmişte herhangi bir sitede görev almışmıydınız. 10 yıla yakın tr ses sitelerini takip ediyorum. Site acma işleri genelde ekip ayrılıklarından oluyor. Bunu merak ediyorum.
Gerek ekip arkadaşlarım gerekse ben piyasaya hakim ve uzun zamandır bu işlerin içindeyiz. Ekip ayrılığı değil aslında uzun yıllardır planladığım bir projeydi. 2015 2016 yılları gibi worldaudio isminde yine Türkçe ses dosyalarını indirebileceğiniz ve aynı zamanda Bluray disklerde DVDlerde bulunan bütün dublaj versiyonlarınıda barındıran bir projem vardı yaşanan bazı problemlerden kaynaklı rafa kalkmıştı. Bu sene biraz daha sade bir versiyonunu tekrardan yayına almaya karar verdim.

Son düzenleme:

5tpe

TSİ Üyesi
26 Ocak 2021
2,220
16
38
Google da bir film ararken tesadüfen sitenizin filmin ses dosyasını paylaştığını gördüm ve üyeniz oldum, o günden beri birçok bulamadığım filmlerin
ses dosyalarını siteniz sayesinde temin etme imkanım oldu. Sitenize ve şahsınıza emekleriniz için teşekkür ederim.

• - Yorumlarınız Türkçe olmak ZORUNDADIR! Aynı zamanda büyük harf kullanmak, random harfler kullanmak, birleşik yazmak vb. kesinlikle YASAKTIR!
  • - Eleştirileriniz sunumu yapan kişiyi kırmayacak şekilde ve siteyi kötülemeyecek şekilde olmalıdır.
  • - Yorumlarınıza ekleme yapacaksanız tekrar yorum yapmak yerine düzenleme seçeneğinden yorumunuzu düzenleyerek yapabilirsiniz. (7 gün içinde)
  • - Site dışı link vermek ve reklam yapmak kesinlikle YASAKTIR!
  • - Yorumlarda hakaret, uygunsuz davranış veya hatalı içerik görenler direkt Rapor tuşuna basarak yönetime bildirebilirler.