Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Kaydol Giriş Yap
  • Değerli TSI üyeleri, Sürekli güncel V.I.P arşiv listesine ulaşmak için tıklayın.

Önemli Bilgilendirme!

Finished

Administrator
Yönetici
14 Ekim 2020
3,573
6,809
113
Dostlarım merhabalar,

Konuyu çok kısa tutup bir bildiri yayınlamak istiyorum. Bir süredir takip ettiğim kadarıyla ses dosyalarımız farklı sitelerde gezinmeye başladı. Bu durumu gördükçe verilen emeklerin ve V.I.P üyelerimize verdiğimiz hizmetin hiçbir anlamı kalmıyor. Bununla birlikte istemsizce kendi üyelerimin hakkına girmiş oluyorum. Bu yüzden güncel filmlere ait Türkçe dublaj ses dosyaları hariç, bütün dosyaları sadece V.I.P üyelerimize özel vermeye karar verdim.

Evet haklısınız, alan yine alacak, paylaşan yine paylaşacak ANCAK! Biz hizmet veren bir platformuz. Bizi aktif takip edenler bilir çoğu dosyamız kendi emeğimiz kendi kaynağımızdır. Olmayanlar ise eşten, dosttan, arkadaştan aldığımız yada zaten piyasada olan seslerdir. Kurunun yanında yaşta yanıyor doğru ancak istek platformunda olduğu gibi dürüst ve saygılı talep eden herkese kapım daima açık. Bu işi doğru düzgün yapan, yapmak isteyen kişi veya kişilerin heveslerini kırmamanız ve hakkettikleri değeri göstermeniz dileğiyle.

Herkese keyifli forumlar dilerim.

samuelwanunu

TSİ V.I.P
3 Aralık 2020
142
3
18
Öncelikle Hayırlı Cumalar.Sayın adminin dedeği gibi maalesef takas sitelerinde bir çok ses el değiştiriyor.Benim anlamadığın hem para veriyorsun sonra sesi sağda solda niye açıyorsun lafım açanlara arkadaşlar yanlışlık olmasın.burda bir emek var çaba var hak hukuk var bütün bunları biz kendi elimizde itiyoruz.bir vcd dvd vhs yada tv kayıt almak öyle kolay değil arkadaşlar onlarca ses açılıyor gün içinde tek tek emek veriliyor.uzun lafın kısası böyle bir sisteme geçilmesi iyi olmuş.Saygılar.

Cihanada

TSİ Üyesi
14 Ocak 2021
13
0
1
Maalesef bu durumda kurunun yanında yaşında yanması gibi bir durum oldu. Yine de emeğinize sağlık.

Finished

Administrator
Yönetici
14 Ekim 2020
3,573
6,809
113
merhabalar öncelikle site herkes için hayırlı olsun diyorum. Son alınan karar son derece yerinde bir karar ama burdan sesi alıp farklı farklı sitelerde vip adı altında kullananlar ki bu kişiler aşağı yukarı belldir zaten ve kendi kişisel kullanımı için ses indirenler iyi ayırdedilmeli benim kişisel görüşüm. Gerçi adminimiz gerekli açıklamayı yapmış sanırım dürüst ve saygılı olarak sesi talep eden üyelere kapımız her zaman açık diye bu açıklama için teşekkürler. ayriyeten beni bilen bilir zaten indirdiğim sesleri kimseyle yada herhangi bir forum sitesi yada tracker yöneticileriyle paylaşmam. Diğer bir husus da dosya.co linkleri ile ilgili. Google da ses aramalarında dosya.co linkleri public olduğu için çıkıyor. Yani foruma bile girmeden direk sesi çekebiliyorsun. Amerikan Ninja 1985 filminin sesinde çıkıyor mesela. Finished üstad bu konuda birşeyler yapabilirsen iyi olur. İyi forumlar.
Bizim sitemizle alakalı değil dosya.co dosya indirme linklerinin indexlemeye izin vermesinden kaynaklanıyor. Bunun çözümünü turbobite yüklemekle buldum. İndexlemeye izin vermediğinden linklere erişim sadece bizim siteden geçiyor.

5tpe

TSİ Üyesi
26 Ocak 2021
2,287
15
38
Sayın admin, fikirlerinize saygı duyuyorum.
Fakat benim gibi birçok arkadaşın beklentisi free olarak tüm dosyaları paylaşmaya devam edilmesi yönünde olmasını talep ediyorum.
Ayrıca sitenin isminin bir çok yerde (indirilen dosyalar vasıtasıyla) görünmesi çok da kötü bir şey değil bilakis sitenin ne kadar çok tercih edildiğini gösterir. Bende ilk üye olduğumda site ismini bir şekilde öğrenerek gelmiştim.
Takdir sizin, saygılarımla.