Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Kaydol Giriş Yap
  • Yeni Üye Olanların Dikkatine!
    TSI Forumu sadece V.I.P üye grubuna hizmet vermektedir. Yeni üyelerin yorum yazma ve mesaj gönderme yetkileri yoktur.
    Dilerseniz hemen buraya tıklayarak kredi kartı ile V.I.P üye olabilir ve forumdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
  • TSI tarayıcı eklentisini indirmek için tıklayın.
  • Değerli TSI üyeleri, Sürekli güncel V.I.P arşiv listesine ulaşmak için tıklayın.

Demux TrueHD ve DTS-HD MA 8Ch sesleri E-AC3 8Ch olarak yeniden yapılandırma işlemi

BigDVD

TSI Audio Engineer
Yönetici
16 Ekim 2021
688
2,295
93
ben teşekkür ederim bunun gibi videolar gelmeye devam edecek keyifli forumlar dilerim.

sakalli9

TSİ V.I.P
9 Mayıs 2022
8
1
3
aktivasyon için nasıl bir yol izlediniz? yani takıldığınız yer neresidir
Crack klasörünün içindekileri, uygulamayı yüklediğim yere attım. interneti açarak ve kapatarak iki şekilde denedim. Yani baktım olmuyor licence kısmından o .lic uzantılı dosyayıda seçtim ama başarısız oldum.

• - Yorumlarınız Türkçe olmak ZORUNDADIR! Aynı zamanda büyük harf kullanmak, random harfler kullanmak, birleşik yazmak vb. kesinlikle YASAKTIR!
  • - Eleştirileriniz sunumu yapan kişiyi kırmayacak şekilde ve siteyi kötülemeyecek şekilde olmalıdır.
  • - Yorumlarınıza ekleme yapacaksanız tekrar yorum yapmak yerine düzenleme seçeneğinden yorumunuzu düzenleyerek yapabilirsiniz. (7 gün içinde)
  • - Site dışı link vermek ve reklam yapmak kesinlikle YASAKTIR!
  • - Yorumlarda hakaret, uygunsuz davranış veya hatalı içerik görenler direkt Rapor tuşuna basarak yönetime bildirebilirler.