Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Kaydol Giriş Yap
  • TSI tarayıcı eklentisini indirmek için tıklayın.
  • Değerli TSI üyeleri, Sürekli güncel V.I.P arşiv listesine ulaşmak için tıklayın.

TSI Ekip Arkadaşı Arıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Finished

Administrator
Yönetici
14 Ekim 2020
5,264
10,230
113
Merhabalar,

Türkçe ses indir olarak siz değerli kullanıcılarımıza en kaliteli içeriği en hızlı şekilde ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz ve Türkiye'nin en geniş Türkçe dublaj ses dosyası arşivine sahip olmak birazda olsa ekstra sorumluluk getiriyor :)

Başarı hiçbir zaman tek başına kazanılamaz, bunu birlikte elde edeceğimizden hiç şüphem yok. Üyelerimiz için çok daha güzel projelerimizin geleceğinden de hiç şüpheniz olmasın. Her şeyi planlıyoruz ve bu sektörde kısmetse öncü olmak istiyoruz.

Bildiğiniz gibi her gün yeni bir ses çıkıyor ve ses arşivimiz günden güne artıyor. Aktif olarak senkron listemizde 100'lerce film bulunmakta olduğu için o liste hiçbir zaman küçülmüyor aksine eklenerek artıyor. Bu zorlanmamızın sebebi ise sizlere çok daha kusursuz seyir zevki yaşatmaktır. Bu sebepler bizlere senkron konusunda destek verebilecek ekip arkadaşları aramaktayız. Senkron yapmasını bilen arkadaşlar BigDVD ile iletişime geçebilirler.

Başvuramak için BigDVD'e mesaj atabilirsiniz.

İlgi ve alakanıza teşekkür ediyorum.
TSI Yönetimi​
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • - Yorumlarınız Türkçe olmak ZORUNDADIR! Aynı zamanda büyük harf kullanmak, random harfler kullanmak, birleşik yazmak vb. kesinlikle YASAKTIR!
  • - Eleştirileriniz sunumu yapan kişiyi kırmayacak şekilde ve siteyi kötülemeyecek şekilde olmalıdır.
  • - Yorumlarınıza ekleme yapacaksanız tekrar yorum yapmak yerine düzenleme seçeneğinden yorumunuzu düzenleyerek yapabilirsiniz. (7 gün içinde)
  • - Site dışı link vermek ve reklam yapmak kesinlikle YASAKTIR!
  • - Yorumlarda hakaret, uygunsuz davranış veya hatalı içerik görenler direkt Rapor tuşuna basarak yönetime bildirebilirler.
Üst