Hoşgeldiniz!

Sitemizin imkanlarından yararlanmak için üye olun veya giriş yapınız.

Giriş Yap
 • Stereo (2Ch) Sesler Hakkında!!!
  Merhaba 01.01.2024 tarihinde Stereo yani 2 kanal seslerin kategorisi tamamen son verilecektir sitemiz günümüz teknolojisine uygun olmakla birlikte belirtilen tarihinden itibaren Surround,Dolby Atmos,DTS 5.1-7.1 İşlenmiş,Orjinal ve yakında yine her zaman ki gibi hiçbir sitede yapılmayan Dolby Atmos gibi DTS-X Master Audio teknolojisine sahip yani nesne tabanlı DTS-X Master Audio seslerle hizmet vermeye devam edecektir. Anlayışınız için teşekkürler sağlıklı günler dileriz. By Audio Restruction Technology BigDVD - TSI
 • V.I.P ÜCRETLERİ GÜNCELLENMİŞTİR...!!!
  V.I.P Paketlerimiz güncellenmiş olup 6 Aylık - 12 Aylık Orjinal sesler - 12 Aylık Restruction Sesler olarak 3 paket olarak sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle Discord veya Skype üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Lütfen gerçekten V.I.P alacaklar eklesin aksi takdir'de discord kanalımıza giriş yapıldığında kanalımızdan çıkarıyorum bilginiz olsun. TSI olarak sağlıklı günler dileriz. İletişim Skype: bigdvd3 - Discord: TIKLAYIN

TİVİBU Big George Foreman 2023 2153Kbps 23Fps 6Ch DTS-HD MA TIVIBU Restruction TR Audio TSI

TheMovieDB
Big George Foreman (2023) IMDB
 • Puan

  Türler

  Yönetmen

  Özet

 • 6.6 / 10 ( Kullanılan Oy: 191 / TMDb )

  Tarih, Dram,

  George Tillman Jr.

  Yoksul bir çocukluk geçiren George Foreman, öfkesini Olimpiyat Altın madalyalı ve Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olmaya kanalize etti ve ardından onu boks ringinden kürsüye çıkaran ölüme yakın bir deneyim izledi. Ancak topluluğunun ruhsal ve mali açıdan zor durumda olduğunu gören Foreman, ringlere geri döner ve unvanını geri alarak tarih yazar ve şimdiye kadarki en eski ve en beklenmedik Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu olur.

Khris Davis

Karakteri

George Foreman
Forest Whitaker

Karakteri

Doc Broadus
Sullivan Jones

Karakteri

Muhammad Ali
Deion Smith

Karakteri

Roy Foreman
Matthew Glave

Karakteri

Howard Cosell

Tüm kadroyu gör ...

BigDVD

Administrator
Yönetici
16 Ekim 2021
1,566
3,880
113
Big George Foreman 2023 2153Kbps 23Fps 6Ch DTS-HD MA TIVIBU Restruction TR Audio TSI
sT7Eb7Gy_t.jpg


6.6 / 10

Türü:
Tarih, Dram,

Özet

Yoksul bir çocukluk geçiren George Foreman, öfkesini Olimpiyat Altın madalyalı ve Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olmaya kanalize etti ve ardından onu boks ringinden kürsüye çıkaran ölüme yakın bir deneyim izledi. Ancak topluluğunun ruhsal ve mali açıdan zor durumda olduğunu gören Foreman, ringlere geri döner ve unvanını geri alarak tarih yazar ve şimdiye kadarki en eski ve en beklenmedik Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu olur.​

Rich (BB code):
*************************** TSI ***************************
*** Film Adı: Big George Foreman 
*** Film Yılı: 2023 
*** Kaynak: TIVIBU Restruction 
*** Bit Hızı: 2153 Kbps 
*** FPS: 23 Fps 
*** Kanal: 6 CH 
*** Süre: 2s 09dk 10sn 186ms 
*** Dosya Boyutu: 1.94 GB
*** Uyumlu Sürüm: Big George Foreman 2023 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 5.1-HDT sürümüne senkronludur.
*************************** TSI ***************************

vip.jpg


Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir: TSI V.I.PBig George Foreman 2023 2153Kbps 23Fps 6Ch DTS-HD MA TIVIBU Restruction TR Audio TSI - Türkçe Ses İndir
Big George Foreman 2023 2153Kbps 23Fps 6Ch DTS-HD MA TIVIBU Restruction TR Audio TSI - Türkçe Ses Dosyası İndir
Big George Foreman 2023 2153Kbps 23Fps 6Ch DTS-HD MA TIVIBU Restruction TR Audio TSI - Türkçe Dublaj İndir

 
Son düzenleme:

BigDVD

Administrator
Yönetici
16 Ekim 2021
1,566
3,880
113
Merhaba;

Arkadaşlar seste ufak bir hatayı fark ettim bu durumdan dolayı kusura bakmayın düzenlenmiş sesi yeniden indirmenizi rica edeceğim. Ayrıca TVPLUS (2Ch) dublajı da konuya eklenmiştir tivibu dan farklı bir seslendirmedir.
Merhaba;

Arkadaşlar seste ufak bir hatayı fark ettim bu durumdan dolayı kusura bakmayın düzenlenmiş sesi yeniden indirmenizi rica edeceğim.
 
Son düzenleme:
 • - Yorumlarınız Türkçe olmak ZORUNDADIR! Aynı zamanda büyük harf kullanmak, random harfler kullanmak, birleşik yazmak vb. kesinlikle YASAKTIR!
 • - Eleştirileriniz sunumu yapan kişiyi kırmayacak şekilde ve siteyi kötülemeyecek şekilde olmalıdır.
 • - Yorumlarınıza ekleme yapacaksanız tekrar yorum yapmak yerine düzenleme seçeneğinden yorumunuzu düzenleyerek yapabilirsiniz. (7 gün içinde)
 • - Site dışı link vermek ve reklam yapmak kesinlikle YASAKTIR!
 • - Yorumlarda hakaret, uygunsuz davranış veya hatalı içerik görenler direkt Rapor tuşuna basarak yönetime bildirebilirler.
Üst